Investiční příležitosti

 Untitled 1

Za dobu našeho působení na trhu jsme v  našem portfoliu shromáždili několik desítek nemovitostí, které jsou zajímavými investičními příležitostmi a které pravidelně doplňujeme o novinky na českým realitním trhu. Jedná se o nabídky zejména pozemků vhodných k výstavbě rezidenčních, ale i administrativních a průmyslových objektů, činžovní domy, obchodní centra, administrativní budovy, případně pronájmy nebytových prostor.

V naprosté většině případů se jedná o nemovitosti, které nejsou žádným způsobem veřejně nabízeny nebo inzerovány.

Ke každé z nabízených investic průběžně zpracováváme „Nabídku“, která obsahuje informace o typu, stavu, způsobu využití nemovitosti a kupní cenu. Dále vycházíme z finanční výnosnosti investice v podobě kalkulací a celkové ekonomiky investiční příležitosti.

Velkým přínosem pro investory je komplexnost naší práce, na které si zakládáme. U nabízené investice jsme schopni provést její upřesnění, zajistit právní servis a jakoukoliv formu převodu vlastnického práva (převod nemovitosti, účelové společnosti, fúze atd.). Děláme prověření technického, účetního a právního stavu nabízené investiční příležitosti (due diligence). Dále zajišťujeme financování z bankovních či nebankovních zdrojů, inženýrskou činnost pro vyřízení územního či stavebního řízení, kolaudaci a rozdělení objektů na jednotlivé jednotky – prohlášení vlastníka nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na tel.: 603 185 697.